Angelinina tetování

Angelina, mimo jiných svých vášní, má velkou zálibu v tetování. Na svém těle jich má více než tucet a taky má celkem velké zkušenosti s jejich odstranováním. Tady najdete všechny Angelininy kérky, včetně těch odstraněných nebo předělaných..

 

tetování - čísla gpsČísla představující zeměpisnou délku a šířku Etipoie, Kambodže, Namibie a Vietnamu - rodiště Angelininých dětí.

 

 

 

 

 

Velký čínský tygrVelký tygr s textem dole na zádech. Tohoto tygra jí dělal Sompong Kanphai. Ten ho také požehnal,aby Angelině přinesl bohatství a sílu. Měří 30 cm.

 

 

 

Angelina - znám svá právaNápis know your rights v horní části zad znamená "Znám svá práva".

 

 

 

Khmerské tetováníPět svislých čar psaných Khmersky, které mají chránit před smůlou a neštěstím jejího syna Maddoxe, na levé lopatce. Toto dílo dělal umělec Sompong Kanphai, od kterého má Angelina vytetovaného tygra na zádech.

 

 

 

 

Dragon s Billy BobNad dráčkem na levém rameni později přibylo jméno jejího druhého manžela - Billyho Boba Thorntona. Po rozvodu si ho nechala zase odstranit, ale i s drakem. Místo něj je teď rameno zdobeno čísly představující rodiště Angelininých dětí.

 

 

Římská čísliceŘímská číslice 13 při loktu levé ruky.

 

 

 

Velký černý křížVelký černý kříž a věta psána latinsky: "Quod me nutrit me destruit"-"Co mě živí, to mě také ničí".

 

 

čára předloktíČára na pravém předloktí navržená Angelinou a jejím exmanželem Billym Bobem Thorntonem. (Pravděpodobně měla znázorňovat rozpad tohoto manželství) Později změněna (viz obrázek níž).

 

změněná linka2004 : Změněná linka. Arabský nápis, který znamená "síla vůle - odhodlání"

 

 

 

 

Citát Tennesseeho WilliamseCitát Tennesseeho Williamse "A prayer for the wild at heart kept in cages" - "Modlitba za všechna divoká srdce držená v klecích", levé předloktí.

 

Písmeno HPísmeno H na levém zápěstí pravděpodobně představuje počáteční písmeno druhého jména jejího bratra (James Haven). Nebo také tehdejšího přítele Timothy Huttona.

 

 

 

Modrý dráčekModrý dráček, kterého si Angelina nechala vytetovat v jednom salonu v Amsterdamu. Prý si ho nechala dělat, když byla opilá. Další den ji to mrzelo, proto ho o několik měsíců později nahradil černý kříž (viz.výše).

 

 

Velký drakVelký drak dole na zádech, pod ním symbol okno a ještě níž dva domorodé znaky. Překresleno velkým tygrem s textem.

 

 

 

domorodé znakyDva domorodé znaky na zádech (pod drakem).

 

 

 

oknoOkno vytetované na zádech. Nyní ho překrývá tygr.Angelina si ho nechala vytetovat prý proto, že vždy když někde je kouká se z okna a přeje si být jinde.

 

japonský symbol smrtiJaponský symbol smrti na levém rameni, který si Angelina nechala vytetovat prý proto, aby jí připomínal, že každý den se má žít naplno. Později si ho nechala odstranit a přepsat na modlidbu za Maddoxe.

 

 

další čínský symbolČínský symbol statečnosti a kuráže, který si později nechala odstranit a změnit na citát.

 

 

 

 

 

 

písmeno MM, tetování, které zdobí Angi pravou ruku by mělo nejpravděpodobněji vystihovat jméno její mámy Marcheline Bertrand.(je vybledlé, Angií se možná pokoušela nechat si ho odstranit a nebo nebylo tetované)

 

 

 

 

V MCMXLNa levé ruce hned vedle tetování XIII(13) přibylo Angelině tetování V MCMXL(5/1940). Když se toto tetování spojí, vznikne z toho datum 13/05/1940. Datum prvního projevu PRO VÍTĚZSTVÍ - tzn. V jako Viktoria. Jde o první svobodný projev v Mnichovském senátě. Údajně si ho přivezla z Chicaga.

 

 

 

 

Angelina tetování

Angelina tetování live

Angelinin tygr

Angelinin tetovaný tygr podruhé

Angelinin tygr